ЛНУ ім.І.Франка
English version  
 
 

НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТУ

 
Головне меню
Головна сторінка Iсторiя  та сьогодення Керiвництво Кафедри Лабораторії Магiстратура Аспiрантура Виховна робота Абітурієнтові Наукові видання Рада молодих вчених Прес-служба Iнститут екологiї  iнформацiї Творчий доробок студентів
 
Наші друзі
 

 
 


 

Мирослав Дочинець: «Журналістика для письменника дає дуже добру школу»

 

Відомий в Україні та далеко поза її межами письменник, журналіст, видавець Мирослав Дочинець завітав в гості до студентів та викладачів факультету журналістики, з якими розмірковував над особливостями творчого фаху, поділився секретами успіху, досвідом і, звісно ж, книгами.

У рамках курсу «Журналістська майстерність» відбулося відкрите заняття-зустріч із Мирославом Дочинцем, в якому взяли участь студенти другого-четвертого курсів, викладачі Тетяна Василівна Бурдега та Соломія Тарасівна Онуфрів. Модератором заходу став Володимир Рихліцький.

Скориставшись нагодою, автор українських бестселерів, учасник 19-го Форуму видавців презентував нові книги, серед яких «Бранець чорного лісу» («Вічник» у варіанті для юнацтва) та «Курси крою і життя» – збірка нарисів про неординарних людей із Закарпаття. Письменник розповів, що «Многії літа…» переклали на японську, а тираж «Вічника» вже сягнув 40 000 примірників. Задумується над виданням продовження заповітів Андрія Ворона. 

«Все, що беру в плані духовному від близьких, оточення, світу, скристалізовую та подаю у своїх книжках, щоб дати людині якийсь дороговказ, орієнтир, стержень», - такими словами закінчив зустріч Мирослав Дочинець.

 

 

Ігор Слотюк

  Фото Тетяни Бурдеги