Валерій Бебик: «У нас вкрали щонайменше 3 тисячі років»

20 вересня на факультеті журналістики

Львівського національного університету імені Івана Франка

відбулась зустріч з професором, проректором університету «Україна»,

головою Всеукраїнської асоціації політичних наук

Валерієм Бебиком.

Незважаючи на дощову погоду, гість прибув у хорошому настрої та ще й з подарунками. Він презентував бібліотеці факультету книги «Тисячоліття України» та «Сучасна глобалістика». Усі присутні також отримали по кілька примірників газети «Голос України». З перших слів гість заінтригував аудиторію:

- У нас украли три тисячі років історії, - зауважив професор Бебик. ‑Українська цивілізація найдавніша у світі. Уся наша історія перекручена. І сталось це через релігійний переворот, під час якого знищили книги волхвів, відповідно, і частину історії. На українських землях цивілізація існувала у ХІІ тисячолітті до нашої ери. Про це свідчать надзвичайні знахідки у селі Мізин та у стоянці «Камяна Могила». На цих землях існувало письмо.

Розповідь супроводжувались програмою «Цивілізація Incognita». Присутні дізнались про походження Кам’яної Могили. «Наскельні малюнки на цьому камінні давніші, ніж піраміди в Єгипті та Стоунхендж в Англії. Це місце відвідував Далай Лама», - розповідається у фільмі.

- Ми окрема нація, а не відросток Росії, - наголосив Валерій Бебик. Він також зосередив увагу на тезі, яка підтверджує, що багато героїв грецької міфології походять з України. Є думка, що Геракл народився на території сучасної Керчі.  Цікаві факти студенти почули і про острів Хортицю. Валерій Бебик є ведучим програми «Цивілізація Incognitaa» на телеканалі «Тоніс». Студенти мали змогу подивитись її та ознайомитись із доволі цікавими та суперечливими фактами про унікальність української землі, її історії та культури.
  Наприкінці зустрічі гість закликав присутніх відвідувати музеї, адже там можна відкрити багато нового. Сподіваємось, що зустріч із проректором університету «Україна» була не останньою.

Віра Качмар

Фото Юлії Гриценкоко