ЛНУ ім.І.Франка
English version  
 
 

МІС ФАКУЛЬТЕТУ – 2010

 
Головне меню
Головна сторінка Iсторiя  та сьогодення Керiвництво Кафедри Лабораторії Магiстратура Аспiрантура Наукові видання Рада молодих вчених Прес-служба Iнститут екологiї  iнформацiї

Творчий доробок студентів

“В людині все має бути прекрасним…”


Учасниці конкурсу

12  травня  2010  року  журналісти  ЛНУ ім. І. Франка обирали найчарівнішу, найрозумнішу та найталановитішу. “Міс факультету журналістики” – незабутня подія для справжніх поціновувачів краси, адже хто краще за “акул пера та мікрофона” знає, як організувати яскраве та динамічне свято.

Досить тривале очікування початку конкурсу перед дверима клубу Picasso не було марним. Організатори та учасниці Міс факультету журналістики 2010 зробили усе можливе, аби глядачі стали свідками повноцінного шоу. Цьогорічний захід – це найкращі класичні традиції конкурсів краси у поєднанні з оригінальними знахідками творчої команди.

На  сцені  –  студенти  3  курсу,  ведучі Тіна Овчарук та Левко Стек. У залі – глядачі та поважне журі. Цьогоріч завітали судити справжні фахівці з краси, зокрема викладач кафедри ТПЖ Наталія Войтович та ведучий “5 каналу”, фотомитець Тарас Атаманів. Перший вихід учасниць – у національному вбранні. Вже тут красуні змогли продемонструвати не лише свої зразкові фігури та засліплюючі усмішки, а й вміння танцювати. Звичне дефіле організатори перетворили на гарну хореографічну постановку. Далі глядачі мали змогу переглянути фотосесії конкурсанток. Автори світлин – студенти факультету журналістики, фотомитці – Святослав Макітра, Юрій Корнилюк, Костянтин Мельников та Оксана Сахаревич, теж змагалися за першість. Аби стати переможцем Битви фотографів кожен з них намагався нестандартно продемонструвати свої вміння та створити цілісний образ для двох учасниць.

Дефіле перед інтелектуальним конкурсом зачарувало зал. Чорне та біле, краватки та капелюшки, які учасниці вправно кидали у бік глядачів – все це створювало не зовсім ділову атмосферу:). Учасниці всліпу витягували питання і одразу ж відповідали. Проте не кожній пощастило з запитанням. Одне з найбільш оригінальних дісталося майбутній переможниці: їй необхідно було визначити головну відмінність між сучасним чоловіком та жінкою. Красуня назвала найважливіше: здатність жінки виносити і народити дитину. Цим, безумовно, вона завоювала прихильність багатьох жінок у залі.  

Вміння зачаровувати та зваблювати конкурсантки сповна змогли продемонструвати під час виходу в білизні. Цікавий театралізований початок цього етапу конкурсу та стильна музика привернули увагу не лише чоловічої частини аудиторії. Можливо, не всі конкурсантки почували себе впевнено в такому відвертому вбранні, але кожна з них намагалась була справжньою – хтось природно сором’язливою, хтось грайливою, а хтось пристрасною.   

Красуні приємно здивували аудиторію під час конкурсу талантів. Серед прекрасних співів та танців, були й дуже незвичні виступи. Інна Бандилюк на очах глядачів створила картину з піску, Юля Кравчук за кілька хвилин зробила вишуканий макіяж своїй помічниці, а Євгенія Пономаренко приголомшила і потішила публіку оригінальною фотоінсталяцією, присвяченою пригодам звичайнісінького поліетиленового кулька.

Останній етап конкурсу – вихід у вечірніх сукнях. Королев вечора супроводжували елегантні кавалери (теж студенти факультету журналістики). Дівчата продемонстрували вишуканий смак в обранні суконь, легкість та неповторність. І навіть хвилювання конкурсанток у передчутті оголошення результатів не завадило численним глядачам ще раз побачити їхні голлівудські усмішки.

Отож, результати. Міс Чарівність – Наталя Самчук (1 курс),  Міс Грація – Юля Горбатюк (2 курс), Міс Інтелект – Христина Величанська (1 курс),  Міс Відвертість – Марта Комарницька (1 курс), Міс Усмішка – Ірина Стельмах (3 курс), Міс Загадка – Женя Пономаренко (3 курс), Міс Оригінальність – Інна Бандилюк (2 курс), Міс Фото – Христина Величанська (1 курс) і Міс Вишуканість – Юля Кравчук (1 курс). Зал дочекався й оголошення першої трійки. 2-ою віце-міс стала Юля Кравчук, 1-ша віце-міс – Наталя Самчук. До того ж, ніжна та загадкова Наталя виборола титул Міс глядацьких симпатій. Переможницею Міс факультету журналістики – 2010 стала прекрасна, щира, емоційна, розумна, романтична, комунікабельна та надзвичайно світла дівчина – Ірина Стельмах. Разом із нею радів перемозі Святослав Макітра, автор фото новообраної Міс та 1-ої Віце-міс. Адже саме його публіка визнала кращим фотографом. Емоціями, переживаннями та враженнями від конкурсу з нами ділилася переможниця Міс факультету журналістики – 2010 – прекрасна Ірця Стельмах.

Ірино, Ви – дуже активна людина, яка не втрачає можливості спробувати свої сили у різних сферах діяльності. Наскільки корисним та важливим є досвід участі в Міс факультету журналістики – 2010 для Вашої подальшої самореалізації? Що нового Ви відкрили для себе?

Міс факультету журналістики-2010 і Перша віце-міс

Тим, що не можу зупинитись на досягнутому, завдячую своїм батькам. Вони навчили мене не боятись йти до мети. Мабуть, тому вони ніколи не перешкоджали моєму бажанню ходити на всі можливі гуртки та секції. Проте бути всюди, означає бути ніде. Після вступу на факультет обіцяла собі зосередитись лише на журналістиці. Як бачите, не вийшло. Згодилась на учать у конкурсі:)

Перебування на сцені – це лише кульмінація довгого процесу підготовки. Здавалось би: Що там готуватись? Витягти з шафи сукню, купити колготки, декілька разів прийти на репетиції. А насправді, відчуваєш сильне моральне виснаження. Починаєш хвилюватися, відчуваєш неповноцінність, бо весь час порівнюєш себе з іншими учасницями, боїшся не виправдати сподівань друзів, які будуть вболівати за тебе, та й власних надій. Усі ми, організатори та учасниці, навчились бути разом, робити одну справу. Але й конкуренція відчувалась. Під час конкурсу ще раз упевнилась в тому, що сцена вимагає впевненості, відкритості, а хвилювання сковує і заважає усміхатись. Проте я переборола в собі певні страхи, адже змогла вийти на сцену в білизні. Це було найважче. До самого виходу я і ще одна учасниця – Наталя Самчук – прикривались сорочками:).

Яку  роль,  на  Вашу  думку,   виконує  інтелектуальний  конкурс і яким в "ідеалі" він має бути для красунь-журналісток?

В ідеалі краса повинна поєднуватися із розумом:). Проте нікого дурити не збираюсь, адже всім відомо, що у житті таке буває вкрай рідко. Журналісти – і звичайні інформатори, і аналітики, в першу чергу повинні бути розумними. Тому інтелектуальний конкурс, на мою думку, повинен був показати вдвічі більше, ніж усі інші дефіле разом. Прикро, що запитання не були об’єднані однією темою. Одні стосувались безпосередньо конкурсанток (Розкажи про своє найбільше досягнення і найбільшу невдачу), а інші загальної теми, як от у мене (вищезгадане – про чоловіка та жінку). Думаю було б цікавіше, якби запитання стосувались журналістики. Адже конкурс має назву Міс журналістики і обирали переможницю серед журналістів!:)

“Міс факультету журналістики 2010” позаду. Якби Ви мали можливість опинитися в минулому, на самому початку конкурсу, що Ви змінили б?

Під час підготовки до конкурсу я була трохи апатична, готувалась недовго і встигала не на всі репетиції. А коли дівчата разом фотографувались у студії, взагалі поїхала в Київ на конференцію. Шкодую, що не була тоді з ними. Тому, якби можна було повернути той час, я спробувала б вмовити їх перенести фотосесію, або запросила б дівчат із собою:) А ще, якби знала результат наперед, запросила б більше друзів. Я чомусь соромилась розповідати їм про участь в “Міс. Проте надзвичайно вдячна усім, хто вболівав за мене, а ще більше тим, хто допомагав мені підготуватись!

Як казав А. П. Чехов: “В людині все має бути прекрасним: і обличчя, і одяг, і душа, і думки”. Мабуть, організатори цьогорічного конкурсу “Міс факультету журналістики” ще під час кастингів керувались цим мудрим висловом, адже усі конкурсантки неймовірно граціозні, гарні і, що не менш важливо для журналістів, розумні і талановиті. Сподіватимемось, що наступного року ми знову станемо свідками факультетського свята краси!

МАРІЯ ВЕРЛИНСЬКА